F.A.Q.

 

1. W JAKIEJ FORMIE SPRZEDAWANE SĄ MEBLE ?

Nasze meble sprzedawane są w paczkach do samodzielnego montażu. W każdym opakowaniu znajdą Państwo komplet części oraz instrukcję obsługi. Do montażu wystarczy Państwu minimum narzędzi. Opakowanie dostarczone przez naszego dostawcę lub kuriera powinno być zawsze sprawdzone w jego obecności.


2. JAK WYGLĄDA DOSTAWA MEBLI ?

Dostawę realizujemy za pomocą kuriera lub transportem własnym.


3. JAKI JEST CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA ?

Większość naszych produktów jest dostępna w magazynie i może być wysłana do Państwa praktycznie od ręki. Duża ilość dostępnych wzorów i modułów może jednak wpłynąć na czas realizacji. Produkt, którego nie posiadamy w magazynie może wydłużyć czas realizacji zamówienia do 14-21 dni roboczych. W sytuacji gdy zależy Państwu na czasie, można z nami telefonicznie uzgodnić możliwość i termin szybszej wysyłki.


4. ILE WYNOSI GWARANCJA ?

Okres gwarancyjny na nasze produkty wynosi 24 miesiące. Należy pamiętać, iż gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych oraz wpływu innych czynników (detergenty, zalanie mebla, itp.). Warunki dostarczenia reklamowanego produktu lub możliwości wykonania oględzin u klienta prosimy ustalać indywidualnie – telefonicznie.


5. JAKIE SĄ FORMY PŁATNOŚĆ ?

Możliwa jest płatność z góry oraz za pobraniem podczas odbioru.